Maza mūzikas infrastruktūra

311

Maza mūzikas infrastruktūra, lieli sasniegumi
Content – Super Besse ir no Baltkrievijas Republikas, kas ir vienīgā Eiropas diktatūra – valsts, kurā vārda brīvība un individuālās pašnoteikšanās iespējas ir ierobežotas. Tā kā viņu mītnes zemē ir maz mūzikas infrastruktūras, etiķete, uz kuras viņi atrodas, ir Latvijas vadošais neatkarīgais nospiedums. Neskatoties uz šķēršļiem, Minskā dzīvojošais trio – nosaukts Francijas slēpošanas kūrorta vārdā – ir spēlējis visā Eiropas kontinentālajā daļā. La Nuit * ir viņu otrais albums.

Ņemot vērā to, no kurienes viņi nāk, Super Besse būtu ievērojams neatkarīgi no viņu mūzikas rakstura. Tomēr tas, ar ko viņi nodarbojas un kā to pārliek, padara tos ievērojamus jebkurā kontekstā. La Nuit * tiek atvērts ar “Predlogenie”, neatlaidīgu, tomēr elastīgu treniņu, kurā gumijas josla, bez toņa basa, attālās tastatūras un deklaratīvais vokāls apvienojas negaidīti romantiskā veselumā. Mācīšanās mākoņo albumu.

Pārejot uz priekšu, albums, kas ir piesātināts ar skumjām, ir skaņu celiņš fidgety distraction, kas radies vai nu zaudējumu vai apsēstības dēļ. To, par ko Super Besse patiesībā dzied, krievvalodīgajiem nav iespējams pateikt. Bukletā ar La Nuit * ir iekļauti visi teksti. Kirilicā.

Lai gan prieka nodaļa parasti palielinās ikreiz, kad tiek rakstīts par grupu, tas nav precīzs salīdzinājums. Vai nu apzināti, vai nē, bet tiešraidē redzams Super Besse reāli novilcina robežu starp Līdsas post-pankiem Red Lorry Yellow Lorry, ļoti agrīnajām Žēlsirdības māsām (arī no Līdsas) un D.A.F. ar viegliem mājieniem uz agrās skābes mājas pīkstošo pulsu. Gludākā La Nuit * tur atrodas arī Liverpūles modernā ēna un agrīnā mūsdienu angļu valoda. Neatkarīgi no iespējamiem piesātinātajiem akmeņiem, Baltkrievija ir atradusi labākos vēstniekus ar Super Besse un viņu sapņaino albumu, kas nav fokusā, un kas nenoliedzami sakņojas astoņdesmito gadu vidū.