Elektroniskās bungas

oktobris 12, 2020 by Nav komentāru

Elektroniskās bungas simulē akustiskās bungas

Tās rada akustiskas bungu skaņas, kas var izklausīties kā bungas vai izstarot skaņas, kas nemaz neizklausās pēc bungām. Šīs skaņas var būt arī jebkura cita instrumenta skaņa, ieskaitot tastatūru, ģitāru, basu, ragus utt.

Elektronisko bungu komplektam parasti ir četri bungu spilventiņi uz hi-hat spilventiņa, divi cimbolu spilventiņi, hi-hat pedālis, skaņas modulis un basa sprūda vai spilventiņš. Atsevišķi jāpērk basa ziedlapa, kā arī skaņas modulis. Cimbolu spilventiņi ir veidoti kā īsts šķīvis un ir izgatavoti no gumijas pārklājuma materiāla. Parasti tie ir aprīkoti ar sensoru, kas jūt, kad jūs tos saspiežat, lai apturētu skaņu.

Ir daži acīmredzami iemesli, kāpēc cilvēki bieži dod priekšroku elektroniskajiem bungu komplektiem. Viņi var klusēt, praktizējot jebkur, un jūs varat spēlēt tik skaļi, cik vēlaties, izmantojot austiņas. Savam priekšnesumam varat pievienot digitālus efektus, kas izklausās bagātīgi, un piedāvāt tādu kā pašsajūtu. Lielākā daļa elektronisko bungu piedāvā simtiem sitaminstrumentu un bungu skaņas, vai arī jūs varat pievienot CD, atskaņot ar to un ierakstīt savu sniegumu. Visbeidzot, elektroniskās bungas ir vieglas, kompaktas un pārnēsājamas. Turklāt elektronisko bungu komplektu izmaksas ir diezgan pieņemamas, jo pieprasījuma un pieprasījuma attiecības starp elektroniskajiem bungu komplektiem un entuziastiem gadu laikā kopš to darbības sākuma ir izlīdzinājušās. Pērciet vislabāko, ko varat, par savu cenu diapazonu.