5 iemesli, kādēļ ir vērts pārkreditēties

decembris 2, 2020 by Nav komentāru

Pieaugot ātro kredītu popularitātei, diemžēl ir pieaudzis arī parādu skaits. Neizvērtējot riskus, cilvēki neapdomīgi noformē aizņēmumus, kā rezultātā nespēj tos atmaksāt. Pēc tam tiek meklētas jaunas iespējas, kā aizņemties, un šis process kļūst par nebeidzamu apli. Taču no šī apļa var izkļūt, jo talkā nāk pārkreditācija. Uzzini, kādēļ tev tā var noderēt!

Kas ir pārkreditācija?

Tas ir pakalpojums, kas ļauj visus personas kredītus apvienot zem viena jumta jeb pārveidot par vienu veselu kredītu. Tāpat ir iespējams pārkreditēties no vienas iestādes uz citu, ja tā piedāvā izdevīgākus nosacījumus. Tas var būt noderīgi gadījumos, kad ir mainījusies tirgus situācija, un cits kredītdevējs šobrīd piedāvā zemāku procentu likmi vai garāku atmaksas termiņu. Lūk, pieci iemesli, kādēļ ir vērts izskatīt pārkreditāciju.

Samazināti ikmēneša maksājumi

Iedomāsimies situāciju – persona ir paņēmusi divus kredītus, bet tos nevar atmaksāt. Tā rezultātā tiek noformēts vēl trešais ātrais kredīts, kas paredzēts pirmo divu segšanai. Vai cilvēks šādā veidā izkļūs no parādiem? Protams, ka nē, jo parāda apjoms nemazinās, turklāt procentu likme aug, ja kredīts netiek nomaksāts atrunātajā laika periodā. Visam klāt vēl nāk fakts, ka jāatceras veikt maksājumus vairākās kredītiestādēs.

Reālākais risinājums šādā situācijā ir apvienot kredītus vienā lielākā aizdevumā ar zemāku ikkmēneša maksu. Tas ļaus vieglāk nofokusēt domas un veltīt vairāk enerģijas citām lietām.

Pieteikums tiešsaistē un ātra atbilde

Kredītu apvienošanas iespējas ir dažādas, taču lielākoties šo procedūru var veikt tiešsaistē, neizejot no mājām. Un, tāpat kā citu aizņēmumu gadījumā, arī kredītu apvienošana online prasa vien dažas minūtes tava laika. Un pats labākais – atbildi var saņemt jau pusstundas laikā.

Labāki līguma nosacījumi

Ātro kredītu atmaksas termiņš nav ilgs, kā rezultātā ir visai viegli iedzīvoties parādos. Un ja vēl vienai personai ir vairāki šādi kredīti, tad kopējā procentu likme var kļūt neaptverami augsta. Lai cik daudz kredītu būtu vienai personai, ir visas iespējas tos apvienot vienā – galvenais, lai summa iekļaujas limita ietvaros. Atkarībā no kredītdevēja, limits var sasniegt pat 25 000 eiro. Lielākais pārkreditācijas pluss ir atviegloti līguma nosacījumi – zemāka ikmēneša maksa un elastīgāks atmaksas termiņš.

Kredītu apvienošana bez ķīlas un galvotāja

Šis varētu būt lielākais pluss tiem, kas nokļuvuši bezizejas situācijā, jo lielākā daļa kredītdevēju piedāvā pārkreditāciju bez nodrošinājuma. Tas nozīmē, ka papildus jau esošajām neērtībām, nav jādomā par to, ko varētu ieķīlāt vai kur dabūt naudu. Savukārt, kredītu apvienošana bez galvotāja ļauj visu procesu izdarīt vienatnē, neiesaistot savus radiniekus vai draugus. Rezultāts – uzlabota kredītvēsture un saglabātas labas attiecības ar tuviniekiem.

Kredīta summa no 300 līdz 25 000 eiro

Cik ātro kredītu ir tavā kontā? Lai kāds būtu šis cipars, tas būtībā neko nemaina – galvenais, lai netiek pārsniegts kredītdevēja noteiktais limits. Visbiežāk pārkreditācijas limits ir 300 līdz 10 000 eiro, taču ir kredītdevēji, kas piedāvā apvienot aizņēmumus līdz pat 25 000 eiro apmērā.

Kredītu apvienošanas iespējas aizvien paplašinās un tiek piedāvātas pievilcīgas procentu likmes, kas ļauj dzīvot pilnvērtīgi, ne tikai domāt par daudzo kredītu atmaksāšanu. Ja jūti tādu nepieciešamību, tad nebaidies un apvieno kredītus, taču dari to gudri un izvērtē savas atmaksas iespējas. Pārkreditācija nav glābiņš, bet gan risinājums.