Kādi ir mūzikas klausīšanās labumi

oktobris 15, 2020 by Nav komentāru

Content – Balstoties uz daudziem pētījumiem, mēs varam teikt, ka mūzikas ieguvumi veselībai ir pierādīti. Piemēram, mūzika var palīdzēt uzlabot jūsu IQ rādītājus, kā arī padarīt jūsu prātu asāku, kļūstot vecākam. Tālāk sniegti 8 pierādīti ieguvumi no iecienītās mūzikas klausīšanās. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

1) Klausieties mūziku, lai būtu laimīgs

Klausoties iecienīto mūziku, jūsu smadzenes izdala dopamīnu. Un šī ir ķīmiska viela, kas atbrīvo jūs. Palikt laimīgam ir svarīgi gan jūsu fiziskajai, gan garīgajai veselībai.

2) Labāka skriešanas veiktspēja

Ja esat skrējējs, varat uzlabot savu skriešanas sniegumu, pirms sacensībām klausoties mūziku. Šim nolūkam labāk izvēlēties motivējošu mūziku.

3) Samazināts stress

Ja klausāties mūziku, tas var samazināt kortizona pakāpi, kas ir stresa hormons. Saskaņā ar pētījumu cilvēkiem pēc dziedāšanas un instrumentu spēles bija lielāka imunitāte.

Stresa dienā jūs varat klausīties radio, lai nomierinātu sevi un izbaudītu mūzikas dziedinošās priekšrocības.

4) Uzlabots miegs

Cits pētījums atklāja, ka tie, kas pirms sitiena uz gultu klausījās mūziku vismaz 30 minūtes, piedzīvoja labāku miegu nekā tie, kas neko nedarīja pirms gulētiešanas. Mēs zinām, ka miegs ir ārkārtīgi svarīgs mums visiem, it īpaši tiem, kas mācās vai kuriem jāveic biroja darbs. Miega trūkums var izraisīt arī daudz citu veselības problēmu.

5) Samazināta depresija

Saskaņā ar statistiku vairāk nekā 350 miljoni cilvēku nodarbojas ar depresiju un 9 no 10 cieš no bezmiega. Pētījumi atklāja, ka mūzikas klausīšanās var palīdzēt mazināt depresijas simptomus, lai saglabātu mieru un mieru.

6) Labāks garastāvoklis

Braukšanas laikā mūzika var palīdzēt uzlabot jūsu uzmanību un garastāvokli. Saskaņā ar pētījumiem mūzika var pozitīvi ietekmēt jūsu garastāvokli, kas ir svarīgi drošai braukšanas pieredzei. Bez laba garastāvokļa nav iespējams neko sasniegt. Turklāt slikta garastāvokļa vadīšana var izraisīt negadījumu.

7) Labāka mācīšanās un atmiņa

Daudzos pētījumos ir secināts, ka mūzikas klausīšanās var uzlabot jūsu atmiņu un mācīšanos. Brīvprātīgajiem, kuri piedalījās pētījumā, pēc mūzikas klausīšanās bija labāki rezultāti. No otras puses, citi dalībnieki parādīja palēninātu mācīšanos un vājāku atmiņu.

8) Uzlabota verbālā inteliģence

Saskaņā ar pētījumu 9 no 10 bērniem labāk izprata dažādus vārdus un to nozīmi. Cits pētījums atklāja, ka dalībniekiem pēc mūzikas klausīšanās veicās daudz labāk.

Šo bērnu vecums bija 4 un 10 gadi. Tāpēc mēs varam teikt, ka mūzika var palīdzēt uzlabot bērnu verbālo intelektu.

Mūzikas klausīšanās sniedz daudz priekšrocību. Faktiski mūzika ir efektīva starptautiska valoda, kas tiek nodrošināta, balstoties uz daudziem pētījumiem. Tādēļ, ja esat students vai mācāties kādā jomā, jūs varat gūt labumu, klausoties iecienītākās mūzikas dziesmas.